Rikitanův memoriál 2017

29.01.2017 19:37

Jaké to bylo? Nepopsatelné!

Po absolvování závodu plného skautských disciplín, jako je rozdělání ohně, azimuty, orientace, příroda, zdravověda, uzly, lanová lávka atd., jsme zažili "okresní" koulovačku a spoustu přátelství, která snad přetrvají ještě hodně dlouho! :)

Fotogalerie zde.
Děkujeme všem závodnicím i ostatním, kteří nám pomohli udělat tento den tak krásným! :)

Jak jsme letos dopadli?
Světlušky - Violka a Špagetka - 6. místo

Vlčata - Kitty a vlče z UH - 10. místo

Skautky II - Nikča a Kačka - 7. místo

Rangers - Včelka a Panda - 7. místo

Tak příští rok zase na Starých Hutích a snad ve větším počtu nazdar! :)

"Ona prohrála ve školních polobotkách."

- Ježek, 2017

Na vědomost se dává, že se po roce opět uskuteční zimní závod dvojic nazývaný Rikitanův memoriál pořádaný střediskem Psohlavci z Uherského Hradiště.

Závod se uskuteční 4. února 2017 na Starých Hutích.

Sraz všech závodníků bude v 6:45 u pošty, návrat upřesníme, nejspíše kolem 16:00 opět u pošty.

S sebou si vemte teplé oblečení a boty vhodné na závod, náhradní oblečení a boty (hlavně nepodceňte počasí!), svačinu a pití na celý den, teplý čaj a nezapomeňte KPZ! :)

A kdo letos závodí? Ze světlušek to jsou Špagetka, Violka, Anetka a Kitty, ze skautek Žanda, Nikča, Emmča a Kačka.

Těšíme se na Vás!