Píďalka na pekáči

Krátce se představ, kdo jsi, jak se jmenuješ, kolik ti je, co studuješ..

Píď po pídi se pídím na Gymnáziu ve Starém Městě již 4.rokem, a před 18 lety jsem se vypídila na onen svět.

Kdy a jak ses dostal(a) ke skautingu?

Byla to léta páně..přesně před x lety..zrovna jsem se pídila druhou třídou na základní škole...
A to díky skautské a zároveň opravdové pokrevní sestře..(věčně se mě ptávala na otázku, zda budu skautka..má odpověď byla vždy negativně pčesvědčující...pak mě přestalo bavit odpovídat jí na to,tak jsem do toho skautu šla...)

Co tě na tom nejvíce baví?

Tyto dotazníky..

Jaký más nejsilnější skautský zážitek?

Silný zážitek je pro mě to, když se děti opravdově nefalšovaně těší na výpravu, tábor či další družinovku, a dají to na sobě znát způsobem, který v člověku vyvolá pocity štěstí..je to největší odměna !

Kladl(a) sis někdy otázku jestli s tím neskončit? Proč? Kdy?

Nejen kladla otázku, ale opravdu jsem skoncovala...asi tak v osmé třídě, kvůli nejmenované vedoucí..Byla jsem zbabělec, a oceňuju, že ostatní neustoupili a nevzdali to, zůstali, bojovali a tím zachránili celé středisko! skvělá práce!

Jaké máš další plány ve skautu?

Ještě nebyla otázka na původní plány..Tak proč se ptají na další plány??

V čem je pro Tebe skaut cenný? Co Ti dává? A co bere?

Ve skautu jsem poznala nejvíc přátel na celý život, ikdyž se dají spočítat na jedné ruce..Jsou to lidé, se kterýma jsem vyrůstala, a jsou pro mě nevyjádřitelně důležití..Dokud žije člověk jen ve skautu a nemá jiné koníčky nebo dokud nepozná nové lidi, skaut je pro něj vším a nebere mu nic, naopak..Ale jakmile pozná i svět mimo skaut,musí se rozhodovat..Buď a nebo..A to je někdy obtížné a mnoha lidmi nepochopitelné..V tomto případě člověk může ztrácet anebo naopak hodně získávat..!

Jaká je tvá nejoblíbenější písnička a film?

Nemám jednu jedinou oblíbenou písničku, ale jednoho oblíbeného hudebního skladatele..Yann Tiersen se jmenuje..Téměř všechny jeho skladby ráda poslouchám..A film: Život Briana od Monty Pythona.

Koho nebo co by sis vzal(a) na pustý ostrov?

Nešla bych na pustý ostrov..

Máš nějaký tajný sen?

Mám...Kdyby v otázce nebylo slovo ,,tajný´´,tak bych ho prozradila..