Kalendář akcí střediska 2016/2017
Září
2.9. - Zahajovací schůzka - všichni
16. - 17. 9. - Rituál konce a začátku - světlušky a skautky
Říjen
1. - 8.10. - Výstava na stromech - všichni + veřejnost
8. 10. - Ukončení Výstavy na stromech - všichni + veřejnost
29. 10. - Capture the points! - Flowerky
Listopad
11. - 13.11. - Válka na Olympu, Uh. Brod - všichni
Prosinec
16. - 18.12. - Skautský živý Betlém (Bojkovský jarmark) - herci
23.12. Skautská Vánočka
23.12. Betlémské světlo
Únor
4.2. - Rikitanův memoriál - závodníci
Březen
4. - 5. 3. - Výprava do minulosti - Medvědi
17. - 18. 3. - Do hlubin! - Pastelky
31. 3. - 2. 4. - Květináč s ocáskem - Flowerky
Duben
7. 4. - Ukliďme Česko - všichni
Květen
Červen
2. - 4. 6. - Středisková výprava - všichni
Prázdniny
15. - 29. 7. - TÁBOR - všichni
Kalendář akcí střediska 2015/2016
Září
3. - 4.9. - Nábory v Pitíně a Bojkovicích - žáci ZŠ
4.9. - Zahajovací schůzka na náměstí - všichni
5.9. Aviatik šou - všichni
11.-12.9. - Společně proti leukémii - skauti a roveři
26. 9. - Křížem Krážem republikou, Ostrava - skauti a roveři
27. - 28.9.- Zahajovací výprava VYPLOUVÁME! - benjamínci, světlušky a vlčata
Říjen
24.10. - Velké svícení - světlušky
Listopad
20. - 22. 11. - Záhada Notre-Dame, Olomouc - skautky a skauti
27. - 29. 11. - Tajemství Tia Dalmy, Brno - benjamínci, světlušky a vlčata
Prosinec
18. - 20. 12. - I. vánoční jarmark v Bojkovicích (živý Betlém) - všichni
23.12. Skautská vánočka
23.12. Betlémské světlo
Leden
22. - 24. 1. - Expedice Italia - skautky a skauti
Únor
6.2. - Rikitanův memoriál - závodníci
6.2. - Deskoherna - všichni
12. - 13.2. - Talisman odvahy - benjamínci
20. - 22.2. - Talisman odvahy - vlčata
Březen
18. - 20.3. - Do času, Štítná nad Vláří - všichni
25.3. - Velikonoční dílnička
Duben
23.4. - Ivančena - skauti + roveři
24.4. - Vycházka na Ohloběnku - všichni
Květen
20.5. - Muzejní noc - skauti + roveři
21.5. Závod vlčat a světlušek (okresní kolo), Rochuz - světlušky a vlčata
27. - 29.5. - Po stopách vědců, Hluk - skautky
Červen
3. - 4.6. - Závod vlčat a světlušek (krajské kolo), Suchá Loz - světlušky, vlčata, roveři
11.6. - Společně proti leukémii - skautky
30.6. - Ukončovací schůzka - všichni
Prázdniny
Kalendář akcí střediska 2014/2015
Září
v5.9. - Zahajovací schůzka - všichni
27.9. - Křížem krážem republikou - týmy
Říjen
24. - 25.10. - Výprava na palouček světlušek - světlušky
Listopad
1.11. - Halloweenská párty - benjamínci
6. - 8.11. - Rádcovský kurz (Uherský Brod) - rádcové + skauti
28. - 30.11. - Středisková výprava Kopřivnice - všichni
Prosinec
5.12. - Skautský Mikuláš
19. - 20.12. - Skautská vánočka (muzeum) - všichni
23.12. - Betlémské světlo - všichni
Leden
Memoriál Sněhuláka a Balťáka - závodníci
Únor
7.2. - Rikitanův memoriál - závodníci
20. - 22.2. - Rádcovský kurz (Suchá Loz) - rádcové + skauti
28.2. - Turnaj v ringu - vedoucí + skauti
Březen
27. - 29.3. - Cesta do Narnie (Suchá Loz) - světlušky, vlčata, benjamínci
Duben
11.4. - Brigáda na Ohloběnce - všichni
12.4. - Otvírání studánek - veřejnost
17.4. - Ukliďme Česko - všichni
24. - 26.4. - Výstup na Ivančenu - všichni
Květen
1.5. - Otvírání náměstí - organizační výpomoc
8. - 10.5 - Divadlo - Bojkovské pověsti - herci
22. - 24.5. - Rádcovský kurz (Bojkovice) - rádcové + skauti
Červen
10. - 14.6. - Obrok - R&R
Prázdniny
1. - 14.7. - Tábor (Buchlovice - Smraďavka) - všichni
Kalendář akcí střediska 2013/2014
všichni - všichni členové střediska, název družiny - akce pouze pro družinu
Září
7.9. Zahajovací schůzka (klubovna) - všichni
8.9. AviatikŠou (letiště Bojkovice) - organizační výpomoc
22.9. Jablečná slavnost (Hostětín) - organizační výpomoc
28.9. Setkání u rozhledny Na Skalce (rozhledna) - kulturní akce - všichni (kroje)
Říjen
12.10. - Cyklovýprava Salamandři - Skauti
25 - 28.10. - Poradní skála - vedoucí
Listopad
8.11. - Aquapark Uherské Hradiště (Salamadři)
22. - 24.11. - Středisková výprava Olomouc - všichni
Prosinec
14. - 15.12. - Seznamovací výprava Pozlovice ( skauti + skautky)
21.12. - Vánoční posezení na klubovně - všichni
23.12. - Rozdávání Betlémského světla - všichni
Leden
10. - 12.1. - Roverská akce - R & R
18.1. Střediskový závod Sněhulák a Blaťák (klubovna) - všichni
24. - 26.1. - Výprava Pastelek - světlušky
Únor
1.2. Rikitanův memoriál 2013 (Staré Hutě) - závodníci
16.2. Valentýnská párty - světlušky + vlčata
22. - 23.2 - Den sesterství - světlušky, skautky, rangers
Březen
15.3. - Výprava Flowerky - skautky
28. - 30.3. - Putování za lesní vílou - světlušky, světlušky Suchá Loz
29. - 30.3. - Výprava vlčata - vlčata
Duben
4. - 6.4. - Výprava Salamandr - skauti, skautky
13.4. - Otvírání studánek - veřejnost
26.4. - Ivančena - všichni
Květen
17.5. - Závod světlušek a vlčat - světlušky
Červen
27. - 28.6. - Středisková závěrečná výprava - všichni
30.6. - ukončovačka Pastelek v Galaxii - světlušky
Prázdniny 2014
13. - 27.7. 2014 - Tábor "Kolem světa" Vlachova Lhota - všichni
Kalendář akcí střediska 2012
všichni - všichni členové střediska, název družiny - akce pouze pro družinu
Září
7.9. Zahajovací schůzka (klubovna) - všichni
8.9. AviatikŠou (letiště Bojkovice) - organizační výpomoc
21.-22.9. Rituál konce a začátku (klubovna a okolí) - všichni
22.9. Jablečná slavnost (Hostětín) - organizační výpomoc
28.9. Setkání u rozhledny Na Skalce (rozhledna) - kulturní akce - všichni (kroje)
Říjen
27.10. Setkání 100 skautů ke 100 letům (rozhledna Na Skalce) - všichni + veřejnost
Družinové výpravy
Listopad
16.-18.11. Středisková výprava (Lidečko) - všichni
Prosinec
15.12. Středisková vánočka (klubovna) - všichni
23.12. Betlémské světlo 2013 (Bojkovice) - všichni
27.12. Vánoční posezení vedoucích (U Žabky - Krhov) - vedoucí
Leden
12.1. Střediskový závod Sněhulák a Blaťák (klubovna) - všichni
Únor
2.2. Rikitanův memoriál 2013 (Staré Hutě) - závodníci
23.2. Výprava Flowerky - odloženo
28.2. Malování na klubovně (klubovna) - všichni dobrovolníci
Březen
23.3. Keltský telegraf (rozhledna Na Skalce) - všichni
ODLOŽENO!!! Skauti pro rozvoj (Přečkovice) - skauti a skautky
Duben
12.4. (18:00 - 19:00) Vzpomínkové setkání za oběti bombardování Bojkovic (Pod Světlovem) - čestná stráž (v kroji)
13.4. Brigáda Ohloběnka (Ohloběnka) - všichni pracanti
14.4. Otvírání studánek (Ohloběnka) - všichni + veřejnost
19.-21.4. Středisková výprava "Ivančena" (Beskydy) - všichni
Květen
4.5. Okresní kolo Svojsíkova závodu (Modrá) - skauti a skautky
8.5. Pohádkové odpoledne s DDM (Bojkovice) - pořadatelé
10.-11.5. Výprava Bulinek (?) - Bublinky
Červen
27.6. Ukončovací schůzka (klubovna - 16:00) - všichni
Prázdniny 2013
1.-3.7. Výprava "Domov" (domov) - Salamandr
27.7. - 10.8. Tábor (Libavá) - všichni
Kalendář akcí střediska 2011
Září
2.9. Zahajovací schůzka (Klubovna) - všichni
10.9. Aviatik šou (Letiště Bojkovice) - vybraní členové + vedení
16.-17.9. Projekt "Ovocné stezky" (území MAS Bojkovsko) - Fénix + RS Sekvan
25.9. Jablečná slavnost (Hostětín) - dobrovolně účastníci projektu
Říjen
Listopad
4.-5.11. Z3V (Bílé Karpaty) - vedoucí
6.11. Sázení Památné lípy sv. Anežky (Bojkovice) - všichni
25.-26.11. Setkání vůdců a rádců (Modrá) - všichni vedoucí
Zima 2012
17.12. Skautské Vánoce (klubovna) - všichni
23.12. Betlémské světlo (Bojkovice) - všichni
28.1. Zimní závod nanečisto (Pitín) - všichni
25.-26.2. Den sesterství (Bojkovice) - jen holky
Jaro 2012
3.3. Rikitanův memoriál (Staré Hutě) - závodníci
16.-18.3. Rádcovský kurz (Kopřivnice) - rádcové družin
14.4. Udržba a oprava Ohloběnky (Bojkovice) - všichni dobrovolníci
20.-21.4. Ivančena (Beskydy) - zájemci
21.4. Okresní kolo závodu světlušek a vlčat (Suchá Loz) - vlčata
28.4. Otvírání studánek (Bojkovice) - všichni
5.5. Vesele kolem Bojkovic (Bojkovice a okolí) - všichni