Setkání rádců a vůdců okresu Uherské Hradiště

25.-26.11.2011 Modrá u UH.

Vážení vedoucí střediskek, oddílů, a další činovníci okresu Uherské Hradiště. ORJ UH pro Vás pořádá setkání a výměnu zkušeností v novějším a snad i zajímavějším pojetí.
    Čeká na Vás půl víkendu, kde se dozvíte co a jak dělají v jiných oddílech a střediscích, co a jak dělají v jiných krajích a co a jak se dělat dá. To vše nebude jen monotónní teorie, ale i zábava. Stanete se součástí příběhu o dobrodružství a odvaze, který dobře znáte. Zahrajete si nové hry a načerpáte inspiraci a snad i motivaci do další činnosti. Poznáte nové skauty z celého našeho okresu. Opravdu toto všechno můžeme stihnout, stačí přijet!
    Z programu:
• prezentace oddílů
• jak pracovat s novým programem (stezky, odborky,..)
• výměna zkušeností
• možnosti vzdělávání a informační zdroje (odkazy na užitečné stránky a knihy)
• metodika pro vůdce, metodika pro čekatele
• další součásti programu budou moci ovlivnit přihlášené oddíly podle jejich potřeb (volitelné programy)
    Pro koho setkání je:
• skupinky z vedení oddílů z okresu UH (rádci i vůdci, na věku nazáleží)
• aktivní činovníky, kterým není chod jejich oddílů, středisek ani celého okresu lhostejný
• pro aktivní skauty, kteří se chtějí dále realizovat a dokázat, že na tom nejsme špatně (napříkad jako „servistým akce“)
• oddíly, které se zúčastní budou zahrnuty do seznamu oddílů, které se aktivně podílejí na činnosti v našem okrese a budou dostávat pozvánky na „Akce za odměnu“ (celookresní bojovky, společné výpravy, lanové centrum, vzdělávací akce, zkrátka akce, které stojí za to), na které často oddíly nemohou dosáhnout