Skauti pro rozvoj (30.3.2013)

30.03.2013 09:00

!!!ODLOŽENO Z DŮVODU NEPŘÍZNĚ POČASÍ!!!

Skauti pro rozvoj

30. 3. 2013

„jedním z poslání skautingu je pomáhat svému okolí, pojďme proto pomoct oživit starý sad, který nám na podzim dá první úrodu“

Sraz: Sobota, 9:30 u pošty v Bojkovicích (do Přečkovic přejedeme autama),
návrat: navečer v sobotu (až bude zima, tma a hlad)

Doporučené vybavení: pracovní rukavice, teplé pracovní oblečení, svačinu a pití (nejlépe teplý čaj), pláštěnku

Co budeme dělat: pokud máme zájem, dostaneme do opatrování starý zanedbaný sad v Přečkovicích. Už spoustu let se o něj nikdo nestaral a tak zarůstá. Budeme se snažit odstranit staré a plevelné stromy, posekat trávu a spálit suché větve. Na podzim se potom mohou vydat všechny družiny posbírat jablka a odvézt je na výkup a vydělat si nějakou korunu pro družinu. Nebo si vyrobit 100% přírodní šťávu.

Každý přihlášený: dostane špekáček na opékání, bude pro něj nachystaný další čaj, dostane včas informace v případě nepřízně počasí (akce se za deště konat nebude)

Akce je dobrovolná, vítaný je každý, kdo se nebojí práce

Zájemci se hlaste Ježkovi (SMS: 604370111, mail: radomir.stas@gmail.com,
ICQ: 286345841, facebook)