Zimní expedice KONOHA - Do Země kentaurů (30.1.2009)

13.01.2009 12:57

"Země Kentaurů se rozprostírá na ledových pláních našeho království. Vy hraničáří a čarodějové máte nyní vyrazit najít jejich tajemství vnitřní síly, díky které budete moci nalézt části popela Ptáka Fénixe"

Sraz: 30.1.2009 (sobota) v 9:00 u klubovny

Návrat: 17:30 na klubovnu

Povinná výbava: 20Kč (na autobus), pořádné zimní oblečení (čepici, rukavice, šálu, zimní boty) - dejte si radši víc tenších vrstev abyste mohli regulovat teplotu podle výkonu a nezpotili se, kdo má tak zimní návleky na boty termosku s čajem (ale budeme mít i další navíc půjčené), místo v batohu na zásoby jídla, náhradní teplé ponožky (i víc párů), tábornické vybavení (sirky, březovku, kotlík - do družiny), kapesné (navštívíme i místa civilizovaná, kde se dá koupit čaj a občerstvení, baterku, a jestli máte tak foťák, protože Země kentaurů skýtá krásná zimní zákoutí a samo, že věci na schůzku.

Popis cesty: Bojkovice - Modrá Voda - Bučník - Rasová a zpět autobusem (celkem 12km pěšky)

Dotazy a odhlášky hlaste u Ježka